Gušcija mast je prirodan proizvod,koristi se vekovima ,koristile su ga nače bake kad smo bili bolesni.
Može se koristiti kao obloge a može se stavljati i u hranu.
Kad se koristi kao obloga namaze se u tankom sloju i preko stavite neku lanenu krpu ili gazu.Obloga može biti dnevna i noćna.
Kad se stavlja u hranu-može se stavljati u mleko.čaj,supe,mazati na hleb,sta god se setite....stavlja se po jedna mala kašikica i uzima se na svaka 3-4 sata.
Ukoliko osoba ima temperaturu mast se NE KORISTI.
Savet
.
Za sva pitanja tu sam,uvek me možete kontaktirati pa ću Vam objasniti.
Ako niste sigurni kako da koristite mast uvek se možete posavetovati sa Vašim lekarom.